Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych.
Realizujemy obiekty od projektu do wykończenia.

Wszelkie realizacje rozpoczynamy z własnym wkładem finansowym a to oznacza, że klient płaci za gotowy produkt finalny.

Wykonujemy zarówno typowe prace remontowe, przebudowy i rozbudowy.
Roboty budowlane realizujemy według wszelkich dostępnych technologii i korzystamy z materiałów renomowanych firm.
Nasze wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu i organizacji robót budowlanych gwarantuje szybkość i fachowość przy budowie wymarzonego domu.
Współpracujące z nami banki przygotowały specjalna ofertę kredytową o atrakcyjnym oprocentowaniu i uproszczonych procedurach.

Działamy na rynku na przestrzeni kilku lat i zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w branży budowlanej. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Na wykonywaną pracę dajemy długoletnią gwarancję. Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanej pracy. Zamówienia realizujemy w wyznaczonych terminach. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie realizujemy inwestycję w Dosinie (gmina Serock powiat legionowski województwo mazowieckie) gdzie w realizacji jest sześć domów jednorodzinnych wg projektów: Kometa, Neptun, Ramzes, Z 19l. Docelowo osiedle będzie w zabudowie 32 wolno-stojących budynków mieszkalnych.

Na osiedlu w Maryninie przy ulicy Leszczynowej (gmina Serock powiat legionowski województwo mazowieckie) znajduje się ostatni, gotowy domy jednorodzinny wolno stojące: Dobrawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Z przyjemnością pomożemy spełnić te marzenia.