Neptun: dom wolno stojący , parterowy, z garażem, z kominkiem
Opis projektu

Jednorodzinny dom parterowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny jest dowodem na to, że dom parterowy nie musi być nudny . Przestronna, otwarta część dzienna została dodatkowo wzbogacona o zadaszony taras. W części nocnej przewidziano trzy sypialnie, w tym jedną z garderobą oraz łazienkę.
Oszczędną formę o białym tynku ozdabia szara klinkierowa okładzina oraz drewniane elementy wykończeniowe. Kolorystyka domu idealnie harmonizuje z grafitową barwą dachu. Kształt budynku urozmaicają duże podcienie osłaniające drzwi wejściowe oraz taras. Dodatkowy cień na tarasie zapewnia drewniany trejaż. Dom Neptun 4 dzięki pełnemu wdzięku wyglądowi wpasuje się w każdy krajobraz – zarówno miejski, jak i podmiejski.

Dużą zaletą projektu jest podział przestrzeni na strefy dzienną, nocną oraz gospodarczą. Do wnętrza domu przechodzi się przez niewielką sień, w której wyznaczono miejsce na szafy wnękowe. Główny hol stanowi korytarz komunikacyjny prowadzący do pozostałych pomieszczeń. Łączy się on z przestronnym salonem, jadalnią mieszczącą duży stół dla całej rodziny oraz kuchnią, której wygodna zabudowa pozwoli szybko przygotować posiłki.
Z kuchnią sąsiaduje pomieszczenie przeznaczone na kotłownię, które może służyć także jako miejsce przechowywania przetworów domowych. Na strefę nocną składają się trzy wygodne, przestronne sypialnie, z których jedna posiada własną garderobę. Plusem projektu Neptun 4 jest zaprojektowanie łazienki oraz osobnego WC, co zapewni komfort użytkowania.

Dane ogólne
Powierzchnia użytkowa:
126,50 mkw
Powierzchnia całkowita:
166,50 mkw
Kondygnacje:
parter
Liczba łazienek:
2
Liczba pokoi:
4
Kubatura:
656 m3
Działka:
886 mkw
Wymiary działki:
23,41 x 37,85 m
Cena:
490 tys. zł
Cena za metr:
2942 zł
Materiały
Ściany:
porotherm 25 cm
Strop:
teriva
Dach:
dachówka typu Brass cementowa
Lokalizacja
Adres:
Dosin, gmina Serock, powiat legionowski
Najbliższe miasto:
Serock 5km, Legionowo 8 km, Warszawa 38 km

Przeglądanie tej mapy wymaga Javascript.