MAMY DLA CIEBIE DOM: KAMERALNE OSIEDLE W MARYNINIE
Opis

Kameralne osiedle 9 domów wolno stojących jednorodzinnych położone jest w Maryninie, w gminie Serock, powiecie legionowskim, województwie mazowieckim w odległości 40 km od centrum Warszawy.

Osiedle otoczone jest kompleksem lasów, tworzącym oazę ciszy i spokoju, położonym w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego.Tu każdy znajdzie coś dla siebie : ścieżki rowerowe oraz piesze, dla amatorów wędkowania miejsca połowów ryb, a miłośnicy sportów wodnych różnorodne atrakcje rekreacyjne nad Zalewem Zegrzyńskim łącznie z plażą, opalaniem... To gwarancja ciszy i sielskiego spokoju pod lasem .
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, a także przystanki autobusowe w kierunku Warszawy. Dogodny dojazd: do Dworca Centralnego ok. 40 min do Dworca Gdańskiego ok. 30 min.

Ta kameralna inwestycja składa się z dziewięciu domów – o powierzchni od 102 mkw do 150 mkw położonych na działkach o wielkości 800 mkw.

Osiedle posiada infrastrukturę techniczną: jest przyłączone do sieci energetycznej, gazowe, wodociągowej (własne szambo) oraz kanalizacyjnej .
Cały teren jest ogrodzony i docelowo będzie osiedlem zamkniętym.
Stosunkowo niewielka odległość od Stolicy daje mieszkańcom Marynina możliwość wygodnego i bezpiecznego życia.

Szczegóły
Powierzchnie:
95,9 mkw do 150 mkw
Cena:
od 370 tys do 450 tys.
Materiały
Ściany:
porotherm 25 cm
Strop:
teriva
Dach:
dachówka typu Brass cementowa
Lokalizacja
Adres:
Marynino, ul. Leszczynowa
Najbliższe miasto:
Serock 3km, Legionowo 12 km, Warszawa 40 km

Przeglądanie tej mapy wymaga Javascript.